Iff, Ott ja Noorkuu plaanivad ühiseid jõulukontserte

Iff, Ott ja Noorkuu. Foto: Eesti Muusikaagentuur
Ivo Linna, Ott Lepland ja Noorkuu astuvad kuulajate ette 13.-16. detsembrini üle Eesti. Ainulaadsed kontserdid toimuvad Jõhvis, Pärnus, Tallinnas ja Tartus. Laval esmakordselt kõik koos kohtuvad artistid pakuvad kindlasti suurepärast ja meeleolukat jõulumuusikat ning toovad kuulajateni ka isiklikud lemmikud.

“Minu arvates on Noorkuu mehed ühed vahvamad tegijad meie maastikul ning ma olen täitsa kindel, et meil koostöö nii Noorkuuga kui Otiga väga hästi õnnestub, seda enam, et me polegi nö. ühiselt koos laval olnud”, ütleb Ivo Linna.

“Ivo Linna on üks minu eeskujudest ning mul on suur au ja rõõm kohtuda temaga jõuluturneel”, ütleb Ott Lepland.

“Teeme maksimumi nii solistide saatmisel kui iseseisvalt ning meile on suur väljakutse esineda koos Ivo ja Otiga korraga ühisel laval”, räägib Martti Meumers Noorkuust.

Suurema osa kontserdi repertuaarist moodustab jõulumuusika, kuid kindlasti leiavad koha kavas ka solistide erisoovid.

Ivo Linna seostub paljudele inimestele eelkõige ansambli “Rock Hotel” solistina ja laulva revolutsiooni aegadest selliste lugudega nagu “Eestlane olen ja eestlaseks jään” või “Sind surmani” kui alati ja läbinisti Eesti Mehena. Kindlasti on Ivo üks meie muusikamaastiku lemmikuid, kes on lisaks kõigele muule kaasa löönud ka telesaates “Tarkade klubis” või tegelenud lastele viktoriinivõistluste korraldamisega.

Ott Lepland on noor ja andekas muusik, kes on ennast võidelnud Eesti rahva südamesse läbi telesaate “Eesti otsib superstaari”, mille ta võitis 2009.a. Ott Lepland esindas Kärdlat võitjana ka “Laulupealinna” saates 2011.a. Käesoleval aastal esindas Ott Lepland Eestit Eurovisioonil ning saavutas seal lauluga “Kuula” 6. koha. Ott on osalenud ka mängufilmis “Vasaku jala reede”, on meie muusikamaastikul üks nõutumaid artiste ning käesoleva aasta sügisel ilmub tema kolmas album nimega “Kuula”.

Ansambel “Noorkuu” on Eesti tuntuim vokaalansambel, mis tegutseb 1996. aastast. Selle aja jooksul on võidetud mitmeid auhindu erinevatel konkurssidel, antud välja 10 albumit, esinetud rohkem kui 700-l korral 10 riigis ning 2005. aastal hääletas publik ansambel “Noorkuu” menuka telesaate „Eesti Muusika Karikas“ võitjaks. Viimane kauamängiv ilmus Noorkuul 2011.a. ning kandis nime “Jõul”.