Rosmal tuleb III kogupere konverents

Hetk mulluselt kogupere konverentsilt. Foto: Rosma Haridusselts
Juba kolmandat kevadet kutsub MTÜ Rosma Haridusselts kõiki huvilisi Põlva külje alla Rosmale, heaks traditsiooniks kujunenud kogupere konverentsile, et koos vaadata terve pilguga haridusmaastikul toimuvale. III kogupere konverents “Head valikud hariduses. Terve kool” peetakse laupäeval, 21. mail algusega kl 10.30.

Kogupere konverentsil on sel korral vaatluse all terve kool – nii laps, kool kui seda ümbritsev kogukond. Terve kool tekitab täna kõneainet nii lähedal kui kaugel. Milline on ikkagi üks terve kool, mis toetab lapse arengut ja pakub parimat kasvukeskkonda? Rosma Haridusseltsi ja Eesti Lastevanemate Liidu ühine ettevõtmine soovib neil teemadel peatuda – kuulata kogenud inimesi, vaadelda näiteid elust ja tunda koosolemise rõõmu.

Ka sel aastal oodatakse kõiki huvilisi kogupere konverentsile koos perega. Päev kulgeb nõnda, et nii vanemad kui lapsed saavad osa aega veeta omapead, osa koos. Päev lõpeb pärast ettekandeid ja aruteluringi ühiste liikumismängudega. Ja nagu heaks tavaks saanud, kõlab kõige lõpus mõnus muusika. Maitsvat ja tervislikku rooga valmistavad seekord seto sõsarad.

Jätkuvalt püüavad korraldaja hakkama saada nii, et osalemise eest raha ei küsi. Samas usuvad nad, et nii toidu kui korralduse eest on igaüks valmis kohapeal annetuse korras kaasa aitama. Lastega tulijatel palutakse kindlasti registreerumisel märkida laste arv ja nende vanused, et saaks tegevusi paremini planeerida.

Registreerumine hiljemalt 16. maiks Rosma Haridusseltsi e-posti aadressil (johannes@neti.ee) või tel 566 91167, kontakt Anu Kepler. Täiendav info: www.rosma.edu.ee.

Allikas: MTÜ Rosma Haridusselts

Share via
Copy link
Powered by Social Snap