Sel laupäeval peetakse Narva Kevadlaat

Hetk mulluselt kevadlaadal Narvas. Foto: Narva Kutseõppekeskus
Narva Kevadlaat 2011 toimub laupäeval, 7. mail 2011 kell 9:00-17:00 Narva kindluse sisehoovis. Traditsioonilist Narva Kevadlaata korraldab Narva Kutseõppekeskus, korraldust toetab Narva linnavalitsus.

Kevadlaadal pakuvad oma tooteid kaupmehed ja käsitöölised üle Eesti ja lähiriikidest. Pakutakse taimi ja istikuid, köögitarbeid ja toidukraami, mett, kudumeid, käsitöid, suveniire jm.

Suurt tähelepanu pööratakse külastajate meelelahutusele – kogu päeva jooksul toimuvad mitmesugused mängud, jõukatsumised ja esinemised, esinevad Narva Kutseõppekeskuse ja Narva linna loomingulised kollektiivid. Päevajuhiks on Toomas Loo.

Laadaterritooriumil toimuvad ka lihaküpsetamise võistlused – Kevadlaadal 2011 toimub Eesti Barbecue Assotsiatsiooni poolt korraldatav Eesti Meistrivõistluste avaetapp barbecue lihaküpsetamises.

Laadal saab tutvuda ka Narva Kutseõppekeskuses õpetatavate ametitega ja sisseastumisinfoga. Tutvuda saab õpingute käigus õpilaste poolt valmistatud toodetega ja osaleda vahetult meistriklassides. Soovi korral võib kohe registreeruda õppuriks väljavalitud erialal.

Sissepääs kevadlaadale on külalistele tasuta. Loe lähemalt siit.

Allikas: Narva Kutseõppekeskus

Share via
Copy link
Powered by Social Snap