APARAADITEHASES TOIMUB INSPIREERIV LUULEKONVERENTS “LUULE ERINEVATES VARJUNDITES”

Aparaaditehase Armastuse saalis. Foto: Aparaaditehas

18. aprillil toimub Tartus Riia ja Kastani tänava nurgal asuva Aparaaditehase Armastuse saalis noortele suunatud luulekonverents, mille eriilmeline programm julgustab noori rohkem kirjutama ja oma loomingut maailmaga jagama.

Luulehuvilised saavad kaasa mõelda kolmes paneelarutelus, kuulata üks-ühele vestluseid tunnustatud luuletajatega ja nautida etteasteid, mis sünnivad luule, tantsu ja muusika ühildumisel. Sündmuse korraldaja Helen Sakson rõhutab: “Meie eesmärk on inspireerida noori avastama luulet kui jõulist eneseväljenduse vormi ja julgustada neid jagama oma loomingut laiema publikuga. Konverentsil jagatavad praktikute näpunäited luulekogu väljaandmiseks ja loomeprotsessi tutvustavad arutelud aitavad huvilistel teha esimesi samme oma luulealasel teekonnal.”

Sündmus pakub osalejatele haruldast võimalust kuulata tunnustatud luuletajate nagu Jüri Kolk, Maarja Kangro ning paljude teiste mõtteid ja kogemusi, pakkudes samal ajal praktilisi nippe ja innustust alustavale luuletajale. “Luule erinevates varjundites” on hea võimalus kõigile, kes soovivad leida uut inspiratsiooni loominguliseks eneseväljenduseks.

Sündmust korraldab Tartu Noorsootöö Keskus.

KU päevatoimetaja

Share via
Copy link
Powered by Social Snap