KADRINAS TOIMUB INSPIRATSIOONIPÄEV NOORTELE

Sass Henno. Foto: Urmas Saard / Külauudised

Kadrina valla Noortevolikogu eestvedamisel toimub 26. novembril Kadrina Huvikeskuses suur Lääne-Virumaa maakondlik noorte inspiratsioonipäev “Sõbraks iseendaga”, mis keskendub vaimse tervise heaolule. Enda lugusid jagavad noortega Sass Henno, Mikk Pärnits, Karl Robert Saaremäe ja Ülle Lichtfeldt. Õhtu lõpetab Jüri Pootsmann DUO.

Üle- eestilise noorsootöö nädala raames toimub 22. -26. novembril igas maakonnas erinevaid sündmusi, millest noored saavad osa võtta. Selle aasta noorsootöö nädal keskendub vaimsele tervisele ja digimaailmale. Sellest lähtuvalt otsustas Kadrina valla Noortevolikogu korraldada vaimsele tervisele suunatud inspiratsioonipäeva, mille eesmärgiks on pöörata rohkem tähelepanu vaimsele tervisele, iseenda heaolule ning teadmisele, et sa ei ole enda murega üksi. Noortega jagavad enda lugusid mitmed tuntud vaimse tervise teemadel sõnavõtjad ning vahepalana on võimalus kuulata muusikalisi etteasteid Superstaari saatest tuntuks saanud noore Ariana Artusjunjani ning Viljandist pärit Noortebändi finalisti think twice poolt.

“Sellise ürituse vajalikkus tuli meil teemaks juba kevadel, kui noortevolikogu esimest korda kokku tuli!” kommenteeris üritust Kadrina valla Noortevolikogu esimees Kristi Viita. “Sügisel avaneski selleks võimalus tänu Haridus- ja Noorteameti poolt korraldatud projektile Noorte heaks, kust saime rahastuse ürituse toimumiseks “ lisas ta. Kadrina valla Noortevolikogu aseesimees Liis Lillemägi usub, et selline üritus on väärtuslik kogemus nii noortele kui ka korraldajatele endile. “Jagasime ülesandeid omavahel ära nii, et igaüks saaks teha midagi, mida ta varem teinud ei ole. Lisaks põnevatele esinejatele on meie üritusel mitu toetajat, kes on noortele tuntud! Meie ürituse sponsorid on Seik kirjastus, Awstuff, Freetime Hobby ja BurgerBros.”

Noorte inspiratsioonipäev “Sõbraks iseendaga” toimub 26. novembril algusega kell 15.00 Kadrina Huvikeskuses, kuhu on oodatud kõik Lääne-Virumaa noored vanuses 7-26. eluaastat.

KU päevatoimetaja