Otepää noorte tantsutrupp FeelingGood saab kaheaastaseks

Fotol: FeelingGood esinemas Otepää käsitöölaadal 5.augustil. Foto:
Monika Otrokova

5.oktoobril kell 19.00 tähistab Otepää noorte tantsutrupp FeelingGood Otepää Kultuurikeskuses oma tegutsemise teist aastapäeva. Kuigi tantsitud on kõigest kaks aastat, on tantsutrupil ette näidata palju esinemisi ja üksjagu tunnustust. Tantsutrupi looja ning kunstiline juht, Otepää Avatud Noortekeskuse juhataja Kadri Orav sõnas, et idee luua Otepääle tantsutrupp sündis soovist tantsida. Alustas tantsimist 10 huvilist, tänaseks on liikmete arv üle 30.

Tantsustiilidest harrastatakse show/hip-hoppi, girly hip-hoppi, samuti on tehtud moderntantsu. FeelingGood katsetab pidevalt uusi stiile, et oleks huvitavam. Esinemisi on tantsutrupil olnud palju, seda nii Otepääl, Valgas, Sangastes, Türil, jne. Kevadel sai FeelingGood maakondlkul PlayBackShowl 3. koha. Osa võeti ka Koolitants 2012 võistlustest, kus edasi küll ei saadud, ent pälviti palju tähelepanu meedias.

FeelingGoodi on tunnustatud erinevates kohtadest, kus esinemas käidud, trupi liikmetele annab see palju innustust. „Kahe aastaga oleme teinud hüppelise arengu, kuid on olnud ka tagasilangusi, seetõttu oleme kasvanud kindlasti tugevamaks ja oleme endale võtnudväljakutseid, millega oleme küllaltki hästi hakkama saanud,“ ütles Kadri Orav. „Võime enda kohta öelda, et vähese ajaga on toimunud suur areng ja väljakutsetele käega löödud pole. Pole meid heidutanud vihmane ilm, lumine esinemispaik ega ka ruumipuudus.“

Tulevikuplaanidest rääkides on FeelingGoodil ideid palju, eeskätt soovitakse treeningutega lihvida esinemistehnikat, parandada üldist taset ning esineda ka väljaspool Valga maakonda. Eesmärgiks on minna võistlema nii duodena kui ka grupina. Üheks suuremaks unistuseks on aga välismaal mõnel festivalil võistelda.