Haapsalus kuuleb täna põnevat loengut aurafotograafiast

Täna saab Haapsalus osaleda loengul “Aurafotograafia – põnevaid jäädvustusi energiatest”, mis on mõeldud kõigile avatud meelega inimestele: neile, kel soov vaadata igapäevastest teadmistest ja mõistmistest sügavamale energiate maailma, mis on täis värvilisi üllatusi ja eneseavastamist.

Ei ole kellelegi uudis, et mõtted, tunded ja kogu ümbritsev keskkond meile tugevat mõju avaldavad. Kas oleme aga näinud, kui hämmastaval viisil see energeetilisel tasandil toimub? Milline näeb välja nurkasurutud ja ohtu tunnetava inimese aura või milliseid värve ja mustreid kannab enda energiaväljas äsjaarmunu? Need ja paljud teised märkimisväärsed jäädvustused aurafotograafi igapäevatööst pakuvad meeldejääva kinnituse, et meis kõigis on peidus kordumatu ning väärtuslik olemus, mis ootab kannatlikult avastamist.

Mõneti üllatav, kuid samal ajal ka kinnitust andev on loeng energiaravi erivormidega töötavatele inimestele, sest vaatluse alla võetav ühe inimese näidisraviseansikuur annab ilmekalt aurafotode kaudu vastuse küsimusele, mis siis ikkagi tegelikult meie energiasüsteemis reiki-, kristalliteraapia, meditatsiooni jt samalaadsete teraapiate ajal toimub?

Kuigi loengu suur rõhuasetus paikneb huvipakkuval aurafotomaterjalil, seisneb selle sügavam eesmärk teadlikkuse tõstmises, et hakkaksime veelgi enam seespidiselt kasvama ning omandatavat tarkust mõtete ja tunnete harmoniseerimiseks rakendama. Et ümbritsev ei kontrolliks enam meid, vaid meie teda.

Loeng toimub Haapsalus aadressil Posti 26, II korrus kell 16.00-19.00. Osalustasu 10 eurot.

Info ja registreerumine: info@auraview.eu või tel 5183965

Allikas: Annika Vali, Vikerkaaresild