PILTUUDIS: PÄRNU LINNAPEA KANDIDAATIDE VÄITLUS

Fotogalerii

Pärnu linnapea kandidaadid. Foto: Urmas Saard / Külauudised

Kolmapäeval, 29. septembril toimus Pärnu Tervise keskuse konverentsisaalis Pärnu linnapea kandidaatide vaheline väitlus, oma arvamuste ja seisukohtade tutvustamine ning vastamine küsimustele, mille valmistasid eelnevalt ette Tartu Ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli kuulajad.

Endel Mölder ja Maika Safin, Tartu Ülikooli Pärnu kolledži väärikate ülikooli nõukoja liikmed. Foto: Urmas Saard / Külauudised

Väärikate ees seisid Kalev Kaljuste, Sotsiaaldemokraatlik Erakond; Alar Laneman, Eesti Konservatiivne Rahva Erakond; Andres Metsoja, Isamaa Erakond; Romek Kosenkranius, valimisliit Pärnu Ühendab; Toomas Kivimägi, Eesti Reformierakond; Sulev Alajõe, Eesti 200; Andrei Korobeinik, Eesti Keskerakond.

Küsimuste-vastuste vooru juhtis väärikate ülikooli nõukoja liige Endel Mölder, teda abistas Maika Safin. Ettevalmistatud küsimusi oli üle paarikümne. Lisaks oli küsimusi, millele ei loodetudki kohest vastust, vaid edastati märguandena linnapea kandidaatidele teadmiseks võtmiseks.

Kohaliku omavalitsuse volikogu valimiste nädal algab esmaspäeval 11. oktoobril, koosneb kuuest eelhääletamise päevast ning lõpeb pühapäeval, valimispäeval 17. oktoobril. Valija ei ole enam seotud kindla valimisjaoskonnaga. Valija saab oma valimisringkonna piires minna valima endale sobivasse jaoskonda. Eelhääletamise perioodil on võimalik oma hääl anda kas elektrooniliselt või hääletada pabersedeliga jaoskonnas. Pühapäeval saab hääletada üksnes pabersedeliga, kusjuures saab pabersedeliga hääletades oma e-hääle tühistada.

KU päevatoimetaja

2 thoughts on “PILTUUDIS: PÄRNU LINNAPEA KANDIDAATIDE VÄITLUS”

  1. Tere!
    Kas tohiks paar fotot ka pabelile 10×15? Mõtlen neid, kus on jäädvustatud Maika, kõik esinejad rivis ja mälestuseks ka iseendast (2 valgepäist naist punases jakis + 2 hr 1.reas).

  2. Tänan huvitundmast! Püüan küsitud fotode originaalid arhiivist kätte saada. Saadan kohe fotoateljeesse ja loodetavasti jõuan veel täna need Tervise keskus toimuva loengu alguseks kohale toimetadda.

Kommenteerimine on suletud.