Annie Sloan Chalk Paint dekoratiivvärvide praktiline õpituba Võluvõrus

Laupäeval, 31. oktoobril kell 11-15 toimub Võluvõrus (Jüri 19a III korrus, Võru) praktiline õpituba, kus saab selgeks tehnika Annie Sloani dekoratiivvärvidega toimetamiseks.

Annie Sloan töötas oma kuulsa värvi välja juba 20 aastat tagasi. Isetegijad oma blogides nimetavad Annie Sloan Chalk Painti maailma parimaks värviks. Värv on välja töötatud ja kokku segatud ajalooliselt mööblil kasutatud värvide põhimõttel ja retsepti järgi, seetõttu on vanale ja väärtuslikule mööblitükile õigem peale tõmmata just Annie Sloani värv. Annie Sloan Chalk Paint sobib nii mööbli, seinte, isegi põrandate värvimiseks. Kriidivärv mõjub eriti just vanaaegsel mööblil autentselt – matilt ning sametiselt. See on suurepärase kulumiskindlusega ning nakkub ka eelnevalt töötlemata pinnale.

Õpituba viib läbi Kadri Vilen (www.anniesloan.ee), hind 45 eurot (4 tundi, kõik materjalid, vahendid hinna sees). Vajalik on eelregistreerimine ning osalustasu laekumine hiljemalt 28. oktoobriks sularahas või MTÜ Võluvõru kontole EE46101022 0205 690 221 SEB, selgituseks osaleja nimi. Info ja registreerimine voluvoru@gmail.com või tel 5853 1062.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap