Robert Kiyosaki kohtub esmaspäeval lugejatega Solarise Apollos

Esmaspäeval, 26. oktoobril kell 19.00 kohtub maailmakuulus “Rikas isa, vaene isa” autor Robert Kiyosaki Solarise keskuse Apollos lugejatega ja selgitab enda prognoosi, et 2016. aastal tabab maailma seni suurim majanduskriis. Teisipäeval esineb ta Tallinnas toimuval Wealth Forumil, kus lisaks Kiyosakile astuvad üles mitmed üle maailma tuntud spetsialistid ja kõneisikud.

Kiyosaki, kes on kirjutanud enam kui 30 teost, mida on üle maailma müüdud üle 35 miljoni koopia, arutleb Apollos maailma majanduse olukorra üle ja selgitab huvilistele enda prognoosi, et 2016. aastal tabab maailma seni suurim majanduskriis.

Maailmakuulus autor vastab lugejate küsimustele ja annab parima küsimuse autorile autasuks enda uue eestikeelse raamatu “Uus võimalus. Sinu rahale, sinu elule ja meie maailmale” , mis on 19. Eesti keelde tõlgitud Kiyosaki raamat.

Vestlust Robert Kiyosakiga tõlgib kuulajatele Nelly Orissaar.

Kohtumine Robert Kiyosakiga on tasuta!

Raamatu “Uus võimalus. Sinu rahale, sinu elule ja meie maailmale” sisututvustus:

Enamik meist saab aru, et maailm on finantskriisis. Kahjuks tegutsevad aga juhid ikka ja jälle vana mudeli järgi, kasutades infoajastu probleemide lahendamiseks tööstusajastu lahendusi. “Uus võimalus” näitab teile, kui hullumeelne selline käitumisviis tegelikult on.

See raamat on kirjutatud neile, kes mõistavad, et on aeg otsida uusi lahendusi. See raamat on kirjutatud inimestele, kes mõistavad, et on hullumeelsus säästa raha, kui pangad trükivad juurde triljoneid dollareid; on hullumeelsus investeerida pikaajaliselt, kui aktsiaturud kukuvad kokku; ning on hullumeelsus uuesti kooli minna, kui koolides ei õpetata raha kohta suurt midagi. Sellest raamatust saate teada, kuidas langetada oma raha ja elu kohta targemaid otsuseid, mis võivad meie maailma muuta. Teie otsus on teie uus võimalus.

Robert Kiyosakist, keda tuntakse ennekõike kui menukaima personaalse rahanduse teose ja kuus aastat New York Timesi menukite edetabelis püsinud raamatu “Rikas isa, vaene isa” autorit, on saanud üleilmne finantshariduse propageerija. 1997. aastal kõigutas “Rikas isa, vaene isa” maailma väidetega “Sinu maja ei ole vara” ja “Säästjad on kaotajad”. Kümme aastat hiljem, 2007. aastal, kukkus kinnisvaraturg kokku, pangad hakkasid trükkima juurde triljoneid dollareid ja tema hoiatused läksid täide.

Enamik meist saab aru, et maailm on finantskriisis. Kahjuks tegutsevad aga juhid ikka ja jälle vana mudeli järgi, kasutades infoajastu probleemide lahendamiseks tööstusajastu lahendusi. “Uus võimalus” näitab teile, kui hullumeelne selline käitumisviis tegelikult on.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap