Läänemaal Roostal algavad täna Euroopa regressiooniterapeutide suvepäevad

Täna, 7. juulil algab Läänemaal Roostal sündmus, mis annab võimaluse osa saada maailmatasemel regressiooniteraapiast. Nimelt peab Eestis oma traditsioonilisi suvepäevi Euroopa Regressiooniteraapia Assotsiatsioon (EARTh), mis on tegelikult Euroopa piiridest välja kasvanud, liites praktikuid üle kogu maailma.

Suvepäevade Eesti-poolne korraldaja on Holistilise Teraapia Instituut. Instituudi looja ja juhataja Marina Eberth on EARTh’i liige ja tegev ühingu juhatuses. 7.-12. juulini toimuvad Roostal EARTh’i suvepäevad, mille teemaks “FMS: feminiinsus, maskuliinsus, seksuaalsus.”

Nelja päeva jooksul (9.-12.07) toimuvad 3-tunnised töötoad, mille jooksul erinevate riikide juhtivad regressiooniterapeudid räägivad oma tööst ja demonstreerivad teraapiavõtteid.

Enne seda (7.-8.07) toimub kahepäevane töötuba tõeliste proffide juhtimisel. See on mõeldud täiendkoolitusena regressiooniterapeutidele.

EARTh on aktiivsete ja rõõmsameelsete inimeste kooslus ning kõik see, mis toimub väljaspool töötubasid, on alati olnud tore, lõbus ja südamlik. Osalema on oodatud nii regressiooniteraapia praktikud kui huvilised Eestist ja mujalt. Suurepärane võimalus luua uusi suhteid, saada praktilisi kogemusi ja viibida kaunis Eesti looduses.

Loe lisaks suvepäevade programmi kohta siit: http://www.holistictherapy.eu/images/pdf/earth%20annual%20convention%202013.pdf

Allikas: Holistilise Teraapia Instituut