Tallinna Noorte Infokeskus kutsub koolikiusamise jätkuseminarile

30.aprillil, algusega kell 18.00, toimub Tallinna Noorte Karjäärikeskuses (Suur-Ameerika 35) seminar Koolikiusamise lõpetamine II – oma vastutuse ja osaluse rajamine.

Tallinna Noorsootöö Keskus on korraldanud mitmeid koolitusi koolikiusamisest. Viimaseks edukaimaks koolituseks osutus käesoleva aasta märtsis läbi viidud Sisekaitseakadeemia Justiitskolledži korrektsioonipsühholoogia õppejõu Erik Rüüteli koolikiusamise lõpetamisele suunatud seminar. Probleemi tõsidusest ja osalejate soovist lähtudes jätkame koolitustesarja ka aprillis.

Koolikiusamise lõpetamine algab kõikide kaasamisest ning igaühe isiklikust vastutusest. Millised on need enesekindluse fundamentaalsed talad mille peale peaks rajama oma vastutuse õpetaja, lapsevanem, õpilane? Kuidas julgeda ja tunda end enesekindlalt astudes esimest ja ka järgnevaid samme koolikiusamise lõpetamise suunas? Koolikiusamise lõpetamise II seminar puudutab osalejate enesetaju ja kontrolli ning kontsentreerub reaalsetele individuaalsetele oskustele teel lõpetamaks koolikiusamist.

Seminari juhib Tallinna Ülikooli Sotsiaaltöö Instituudi doktorant Erik Rüütel, kes on töötanud Lääne-Tallinna Keskhaiglas kliinilise psühholoogina, Tallinna Laste Turvakeskuses osakonnajuhatajana ja Tallinna Vangla direktori asetäitjana taasühiskonnastamise alal.

Seminar on tasuta!

Lisainfo ja registreerimine:
janne@taninfo.ee