Loov Eesti õpetab noortele läbi teatrietenduse ettevõtlust

Järgmisel nädalal toimub Tartus, Pärnus ja Tallinnas Heiti Pakki juhtimisel ja Endla teatri suurepäraste näitlejate kaasabil teater-koolitus “Palju õnne igaks elujuhtumiks!”

Tasuta teater – koolitus on mõeldud kõigile üliõpilastele ning loomeinimestele, kes tahavad oma vaimu värskena hoida ja tulevikus oma loovust ettevõtlikult rakendada.

Kommentaaride ja analüüsiga läbi pikitud teatraliseeritud koolitus puudutab kaht olulist teemade ringi loomeettevõtluses, millega hakkama saamine on igale loomingulisele inimesele paras pähkel. Esimene on seotud loomingu turu ja turustamisega, teine loomeettevõtte kasvamise ja juhtimisega.

“Tavalist koolituse formaati on noortel tihtipeale raske jälgida kuid konkreetsete näidete varal on infot palju kergem omandada. „Palju õnne igaks elujuhtumiks“ on spetsiaalselt Loov Eesti tellimusel kirjutatud etendus, mis on suunatud looverialade üliõpilastele ning loomeettevõtlusest huvitatutele. Etenduses mängivad tuntud Endla teatri näitlejad Piret Laurimaa, Sepo Seeman ja Tiit Palu. Koolitust viib läbi Heiti Pakk,” rääkis Loov Eesti tegevjuht Eva Leemet.

Etendused toimuvad:
19.11 kell 18 Tartu, Uus Teater, Lai 37
20.11 kell 18 Pärnus Maarja-Magdaleena Gildi ärklisaalis, Uus tn 5
21.11 kell 18 Tallinn, Rävala pst 8 konverentsisaal

Etendus on tasuta, vajalik on eelregistreerimine aadressil www.looveesti.ee

Koolituse toimumist rahastab EAS Sotsiaalfondi vahenditest.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap