Ööjooks üllatab registreerimise avapäeval soodushindadega

Teisel Eesti ööjooksul oli 6264 eelregistreerunut, neile lisandusid võistluspäeval lapsed.

Homme, 1. novembril algab veebilehel www.eestimaraton.ee registreerimne kolmandale Eesti ööjooksule. Avapäeval on varajastele registreerujatele tavapärasest soodsam registreerimistasu.

„Meie üks suundi on panna ka eestlast enam ette planeerima ja võtma varakult vastu otsusi, kus ja milliseid üritusi näiteks eeloleval suvel nauditakse,“ selgitas Eesti Ööjooksu peakorraldaja Marko Torm.

„Registreerimine läheb lahti sel neljapäeval ja tunnustamaks varajasi registreerijaid on just esimesel päeval ette nähtud tavapärasest soodsam registreerumishind,“ lisas Torm.

Avapäeval on registreerimishinnad järgmised: 5 km (ajavõtuta) – 8 €; 10 km (ajavõtuta) – 14 €; 10 km (ajavõtuga) – 16 €; 21,1 km (ajavõtuga) – 24 €. 10 km osalejate põhipaketis on osavõtutasus sees ka ööjooksu T-särk (väärtus 12 €) ning 21,1 km läbijatel tehniline võistlussärk (väärtus 22 €). Kõikidele osalejatele kingib VIKING LINE ka preemiareisi Soome.

„Mõned päevad tagasi lõppesid Berliini maratoni 40 000 osaluskohta otsa esimese kolme tunniga ja üritus toimub alles järgmisel sügisel,“ selgitas Torm. „Arusaadavalt ei ole meie Berliin, kuid kaks aastat tagasi ei uskunud keegi, et võime võrrelda ennast Helsingiga: Rakvere on Helsingit ööjooksu osalejate arvult juba löönud ja see on kodumaakonna ühine pingutus,“ lisas Torm ja kinnitas, et korraldustoimkond soovib anda endast kõik, et eeskätt läänevirulased leiaksid ööjooksult endale suve mõnusaima ürituse.

Eesti kolmas ööjooks toimub 7. juunil Rakveres. Registreerimine toimub 01.11.2012-31.05.2013 internetikeskkonnas www.eestimaraton.ee, tavapärasest soodsam registreerimistasu kehtib vaid avapäeval. Registreerima on oodatud kõik kepikõnni ja käimishuvilised, kes jooksjate kannul suunduvad samale rajale. Pere pisemad spordisõbrad on oodatud osalema Mõmmi lastejooksul.