Laulupealinna saatesarjas esinevad Otepää inimesed

TV3-s hakkab alates 25. septembrist pühapäeviti kell 19.30 jooksma uus saatesari “Laulupealinn”. Pühapäevases saates esineb Otepäält Otepää Gümnaasiumi 3. klassi tüdruk Liisabet Urm.

Selle aasta lõpuks saab Eesti endale laulupealinna ja seda tänu rahvale, kes laulupealinna TV3 ekraanile jõudvas suurejoonelises sarjas valima hakkab. Seitse tuntud ja armastatud lauljat pöörduvad oma kodukohta, et leida endale õiged laulupartnerid ning koos nendega veenda televaatajaid ja kohtunikke, et just see kodupaik on laulupealinna tiitli vääriline. Eestimaa erinevaid paiku esindavad publiku poolt armastatud lauljad järgmiselt: Kohila – Birgit Õigemeel; Otepää – Marju Länik; Kohtla-Järve – Tanja Mihhailova; Kärdla – Ott Lepland; Tartu – Toomas Lunge; Pärnu – Taimo Toomast; Laagri – Koit Toome.

Pühapäevastes uhketes ja ootamatusi täis otsesaadetes esitavad staarid ette antud teemadel muusikanumbreid koos oma vähem- ja enamtuntud partneritega. Paraku langeb igas saates televaatajate ja kohtunike otsusel üks paik konkurentsist välja. Muusikalisi esitusi kommenteerivad otsesaadetes erinevad eksperdid, teiste hulgas Anne Veski, Ivo Linna ja Zenja Fokin. Oma nõusoleku võimaluse korral eksperdina saates osalemiseks on andnud ka kultuuriminister Rein Lang.

TV3 sügishooaja lipulaevaks oleva saatesarja lõpuks selgub üks võitja, kes viib oma kodukanti ihaldatud tiitli ning 20 000 € kohalikuks heategevuseks. Põnevuse kõrval pakub saade “Laulupealinn” nauditavaid esitusi tunnustatud lauljate koostöös seni avalikkusele tundmatute muusikaannetega meie endi keskelt.

Avasaates tutvustatakse kõiki osalisi ning alates 2.oktoobrist näeb staare koos kohalike talentidega ka üles astumas.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap