Erakool Läte korraldab Keilas advendilaada

Laupäeval, 4. detsembril kell 12-17 toimub Erakoolis Läte advendilaat. Haridus- ja Kultuuriseltsi Läte iga-aastaseks traditsiooniks kujunenud advendilaada seekordne põhiteema on ‘ehe’.

Laada eesmärgiks on toetada kooli ja tublisid Eesti tootjaid ning pakkuda külastajatele väärtuslikku kaupa ja elamusi. Sellel aastal on laadal müügiks ehteid, mahetoitu, isetehtud seepi ja küünlaid, keraamikat ning palju muud ehedat.

„Laadal leidub tegevust nii väikestele kui suurtele,“ ütles advendilaada üks eestvedajatest Tanel Kurvits. „Tahame anda laadaga külastajale palju erinevat tegevust ja rõõmsaid elamusi – käsitöömeistrite kaup, toredad teenused, hea toit ja mõnus muusika, võimalus asjadele ise käsi külge panna – midagi erakordset ja enneolematut, et iga laadaline saaks meie juurest pikaks ajaks pahvaka hingesooja.”

Käsitöötubades saab ise mesilashavast küünlaid valmistada, proovida viltimist, meisterdada sõpradele jõulukaarte ja need laadapostkontorist kohe teele saata. Avatud on poiste ja meeste töötuba, jõulueelset stressi maandav massaažinurk ja näomaalingutekeskus. Laadalisi ootab kohvik koduküpsetatud hõrgutistega ja õnneloos.

Lätte advendilaada lõpetab oksjon, kus muuhulgas lähevad kaubaks teatripiletid Eesti Draamateatrisse, Roman Männi maal, 3tunnine purjetamine 8 inimesele Tallinna lahel ning suur piparkoogimaja.

Advendilaada korraldaja Erakool Läte on waldorfpedagoogikal tegutsev üldhariduskool, mis tegutseb Keilas Kruusa tänav 23. Haridus- ja Kultuuriseltsi Läte loodud kool lähtub inimese terviklikkusest ja mitmekülgsusest ning selle eesmärgiks on avada igas lapses peituvad arengu- ja eneseteostusvõimalused.

Kooli kohta loe lisa siit. Laada kohta rohkem infot: Tanel Kurvits, tel 53340628, skype: tanel.robert.kurvits

Allikas: Haridus- ja Kultuuriselts Läte