Haapsalus sel nädalavahetusel VI nostalgiapäevad

Foto: nostalgiapaevad.wordpress.com

10.-12. septembril toimuvad Haapsalus juba kuuendad nostalgiapäevad, mis pakuvad mitmekesist programmi väga erinevale maitsele.

Nostalgiapäevade üheks tippsündmuseks on kindlasti laupäeval toimuv endisaegsete sõidukite paraad mööda Haapsalu peatänavat, millele järgneb Krahviaias väljanäitus koos laada ja täikaga. Paraadist osavõtvate sõidukite arv on aasta aastalt kasvanud.

Kuursaalis on kontserdid „Näitleja laulab“, mis sisaldab Sirje Kaasiku loodud laule lavastustele ja „Ho-ho-horoskoop“, mille kava spetsiaalselt Nostalgiapäevadeks koostab Ulrika Grauberg. Samas on ka pärastlõunane kohtumine Enn Eesmaaga, kus jutuks tuleb Eesti Televisiooni (tähistatakse ju ETV 55. aastapäeva) ja Reklaamiklubi ajalugu ning perepäev Raivo Järviga, kus ei puudu ka „Jutupliiats“.

SEE Teatris näidatakse endisaegseid filme, toimuvad temaatilised puhkeõhtud nii elava muusika, kui ka videodisko ja makimuusika saatel. Siin saavad selgeks endisaegsed tantsud ning esinevad tantsutüdrukud.  Käredama muusika austajatele on spetsiaalselt nostalgiapäevade puhuks projekt-kontsert „Sex Pistols Tribute“ ja palju muud.

Vaata VI nostalgiapäevade kava aadressil http://nostalgiapaevad.wordpress.com/np-2010-ajakava/

Allikas: Läänemaa portaal, www.seeteater.ee

Share via
Copy link
Powered by Social Snap