Valgamaa otsib noori talente

valgamaa_noor_talent20145. aprillil kell 18 toimub Otepää gümnaasiumi aulas talendikonkurss “Valgamaa noor talent”. Konkursi korraldab Otepää avatud noortekeskus.

Otepää avatud noortekeskuse juhataja Merit Nigula ütles, et talendikonkursile oodatakse lapsi ja noori vanuses 3-26 aastat.

“Konkursil võib laulda, pilli mängida ja näidata ennast igasugustel muudel aladel, milles ollakse andekad,” ütles Merit Nigula. “Etteastetes on võimalik kasutada erinevaid abivahendeid. Keelatud on kasutada vahendeid, mis võivad kahjusta ruumi või lava.”

Etteaste pikkuseks on 3 minutit, võistluskategooriad on neli. Võitja selgitab 3-5liikmeline žürii. Sellel aastal on lubatud talendikust demonstreerida ka videoklipi abil. Lisaks sellele on meelelahutuseks avatud vanusekategooria Igavesti Noored ehk kõik vanuses 27+ on oodatud noortele eeskujuks oma talendikust näitama.

Auhinna saab esikolmik, antakse välja eripreemiad ning publiku lemmiku auhind. Lisaks sellele on eripreemia kategoorias 27+. Talendikonkursil saavad osaleda ainult registreeritud osalejad ankeedi alusel. Registreerimine kestab 1. aprillini: Merit.Nigula@otepaa.ee või telefonil 5886 7270 ankeedi alusel! Ankeedi leiab Otepää noortekeskuse koduleheküljelt, koolimajast, noortekeskusest ja Otepää valla kodulehelt www.otepaa.ee

Pealtvaatajatele maksab pilet 1 euro, esineb üllatusesineja. Valgamaa noore talendi konkurssi toetavad kultuurkapitali Valgamaa ekspertgrupp, Otepää vald, Otepää gümnaasium, Otepää seikluspark, Sangaste Rukkiküla, Oti pubi ja ööklubi Comeback.

Täpsem info: www.noortekeskus.otepaa.ee.

Monika Otrokova