Linnavalitsus kutsub heakorrapäevadele

t2_teeme_ara_logo_1Võru linnavalitsus kutsub kõiki linlasi osalema 29. aprillist 10. maini toimuvatel heakorrapäevadel.

Kutsume heakorrapäevade jooksul oma allasutusi, ühiskondlikke organisatsioone, kõiki ettevõtteid, kinnistu omanikke, garaažiühistuid ja linnaelanikke üles koristama ümbrust ning territooriume kevad-talvisest prügist. Samuti ootame kõiki võrulasi kaasa lööma linna objektide korrastamisel. Koristamist ootavad Kubija metsaalune, kalmistu, Tamula matkarada, tänavate ääred ja teised linna haljasalad.

Kellel on soovi ja jõudu, saab osaleda 4. mail toimuval üle-eestilisel ”Teeme ära” koristustalgutel Tamula rannas ning Võru linna kalmistul. Registreerida saab end talgutele http://www.teemeara.ee/.

Talgutele kaasa võtta  kindad ja tööriistad (reha ja ämber). Kogunemispaik on rannas, Tartu tänava lõpus kell 10.00 ja kalmistumaja juures samuti kell 10.00.
Tuletame meelde, et kodumajapidamises tekkinud jäätmeid saavad elanikud viia Võru linna keskkonnajaama Lühike tn 1. Keskkonnajaamas saavad elanikud tasuta üle anda vanapaberit, metalli, pakendeid,  elektroonikaromusid, autorehve, aia- ja haljastusjäätmeid ning ohtlikke jäätmeid. Tasu eest võetakse vastu aknaklaasi, suurjäätmeid, ehitusjäätmeid ja asbesti. Keskkonnajaam on avatud T–L kella 8–16.

Lisainfot heakorrapäevade kohta saab linnamajanduse osakonna telefonil 785 0915 või e-mailil terje.moisto@voru.ee.

4. mail on keskkonnajaam avatud kella 8–20. Koostöös Võru Jäätmekeskusega on Võru linna keskkonnajaamas eraisikutele kevadkoristusega tekkinud jäätmete äraandmine tasuta.

Share via
Copy link
Powered by Social Snap