100 päeva pärast algab Teeme Ära Maailmakoristus 2012

Tänaseks juba rohkem kui 80 erineva riigi ühisaktsiooniks kujunenud Teeme Ära Maailmakoristus 2012, algab täpselt 100 päeva pärast – 24. Märtsil 2012. Algava aasta jaanuaris antakse ettevalmistustele avapauk riikide eestvedajate kogunemisega ühiskonverentsil Tallinnas.

Täpselt saja päeva pärast algav Maailmakoristus koosneb Teeme Ära prügikoristustalgute eeskujul korraldatavatest ühepäevastest koristusaktsioonidest, mis toimuvad erinevates riikides kohalike tiimide eestvedamisel 24. märtsist kuni 25. septembrini 2012. aastal.

Hetkel on ettevõtmisega kaasa tulnud eestvedajad 83-st erinevast riigist, kes kõik on oma riigi koristustalgute ettevalmistustega erinevas faasis. Riigid, kes on algatusega liitunud leiab siit.

Omavahel kogemuste jagamiseks ning edasiste plaanide täpsemaks paika panemiseks tullakse kokku Maailmakoristuse konverentsi raames, mis toimub 12.-15. Jaanuarini Tallinnas. “Niivõrd kirjut ja põnevat seltskonda ei ole Tallinnas varem nähtud – tegemist on tõeliste tegijatega väga erinevatest riikidest ja kultuuridest, keda ühendab soov puhtama kodu ja maailma heaks midagi konkreetset ära teha,” sõnas Teeme Ära partnersuhete juht Eva Truuverk.

Konverentsile oodatakse aktiviste lähemalt ja kaugemalt – teiste hulgas näiteks Brasiiliast, Indiast ning Kambodzast. Oma kogemust järgmisel aastal aktsioone korraldavatele meeskondadele jagavad lisaks Eesti koristustalgute korraldajatele ka praeguseks Venemaal, Moldovas, Lätis, Leedus, Rumeenias, Sloveenias, Brasiilias ja Soomes toimunud koristuspäevade eestvedajad.

Teeme ära! Maailmakoristus 2012 konverents toimub Radisson Blu Olümpia Hotellis Tallinnas ning selle korraldamist toetavad Rezidori hotelligrupp, Carlson ning EAS.

Rohkem infot Teeme Ära Maailmakoristus 2012 aktsiooni ning konverentsi kohta leiab eestikeelselt veebilehelt www.teemeara.ee ning liikumise rahvusvaheliselt lehelt www.letsdoitworld.org.

Allikas: www.letsdoitworld.org

One thought on “100 päeva pärast algab Teeme Ära Maailmakoristus 2012”

Kommenteerimine on suletud.