Kylauudis.ee

Tere, hää inimene!

Oled jõudnud infoportaali Kylauudis.ee. Tegemist on kodanikualgatuse korras sündinud infoportaaliga, mis vahendab kodukandi uudiseid ja elulist infot inimeselt inimesele.

Kylauudis.ee on võtnud fookusesse külast, kogukonnast ja keskkonnast lähtuvad sõnumid ning sündmused. Soovime kujuneda oluliseks kanaliks kõigile kodanikele, kodanikeühendustele ja organisatsioonidele üle Eesti.

Kui sul on infot oma talu, küla, kogukonna, seltsingu, majaühistu, elamukvartali, linnaosa, omavalitsuse vm institutsioonide tegevuse kohta, mida soovid teistega jagada, saada meilegi. Oodatud on pressiteated, üleskutsed, teadaanded jm informatsioon, mis võks puudutada nii Sinu lähedal kui kaugemal asuvaid kaaskodanikke ja nende head käekäiku.

Kylauudis.ee ei tegutse kommertslikel eesmärkidel, kuid oleme avatud kaubanduslike sõnumite vahendamisele. Reklaami avaldamisel jätame endale aga õiguse otsustada, kas see sobib meie portaali eesmärkide ja põhimõtetega.

MTÜ Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts, mille eestvõttel kylauudis.ee loodi, võtab hea meelega vastu nii annetused kui igasuguse muu toetuse, mis aitab kaasa kodanikuajakirjanduse edendamisele. Seltsi pangakonto number on EE072200221050235837 (Swedbank) – MTÜ Eesti Kodanikuajakirjanduse Selts

Kõik mõtted Kylauudis.ee arendamiseks on teretulnud!

Rõõmsa kuulmiseni!

Kylauudis.ee tegijad