- Tisler – eesti keeles;
- Tarkvara ja andmebaaside haldus – eesti keeles;
- Kokk – eesti keeles;
- Juuksur – eesti keeles;
- Elektrik – vene keeles;
- Automaatik – vene keeles;
- Mäetööd – vene keeles;
- Laborant – vene keeles;
- Tarkvaraarendus – vene keeles.
Gümnaasiumi lõpetanule:
- Müügikonsultant – vene keeles;
- Korteriühistu juht – eesti keeles;
- Majandusarvestus – eesti keeles;
- Rätsepatöö – vene keeles.
“Otsustasime sisseastumisperioodi veidi pikendada, et anda võimalus ka nendele, kes pole jõudnud veel oma õppima hakkamise otsust langetada,” sõnas Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuse direktor Hannes Mets. “Suvi on olnud puhkamist soosiv ja edasi õppimise otsused on jäänud viimasele minutile,” täiendas Mets.
Põhiharidusega õpilasi võetakse tänavu IVKHK-sse vastu 13 erialale ja keskhariduse baasil 16 erialale.
Õppetöö kestus on olenevalt erialast 6 kuud kuni 3 aastat ja 6 kuud.
Praeguseks on kooli õppima asumiseks esitatud 445 sooviavaldust. Populaarsemad erialad sisseastujate seas on kokk, keevitaja, mäetööd, väikeettevõtlus, tarkvaraarendus, tarkvara ja andmebaaside haldus, logistika klienditeenidaja.
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskusesse võetakse õppima põhi- või keskharidust tõendava lõputunnistuse keskmise hinde ja vestluse alusel.
Õppetöö algab 1. septembril 2014.
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskus (IVKHK) on suurim Ida-Virumaa kutseõppeasutus, kus õpib keskmiselt 1200 õpilast ja töötab 130 inimest.
Ida-Virumaa Kutsehariduskeskuses koolitatakse 15 valdkonnas: kaubandus, äriteenused, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia, energeetika ja automaatika, mehaanika ja metallitöötlus, transporditehnika, kaevandamine, keemiline töötlus, puitmaterjalide töötlus, tekstiili- ja nahatöötlus, ehitus, iluteenindus, logistika, turismi-, toitlustus- ja majutusteenindus – kokku 31 erialal.